KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13038336
nr 1303 8336
Stina Sörman
(1910-1993), Sverige
Akvareller, 2 st, Blomsterstilleben, signerad. 62x49,61x44 cm
Stina Sörman, svensk målare född 1910, död 1993.
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 januari 2020
kl 21:03:08
700 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr